DEN ČINU 2015

15. června 2015

K připomenutí Dne životního prostředí, 10. výročí programu Ekoškola v ČR a k zakončení mezinárodní odpadové kampaně Litter Less (aneb Když méně znamená více) jsme na naší škole uspořádali 5. června osvětové akce, kterými jsme oslavili zapojení do jednoho z největších environmentálních programů na planetě. Letošní rok je OSN vyhlášen mezinárodním rokem půdy a světla, což si v průběhu tohoto projektového dne měli možnost žáci uvědomit.
Na přiložených fotografiích si můžete prohlédnout naše činy vedoucí k zachování trvale udržitelného rozvoje - výsadbu nových rostlin, údržbu školního arboreta, úklid v okolí školy, využití odpadového materiálu při výtvarných činnostech atd. Zajímavé besedy zabývající se nejen tříděním odpadu vedené lektory EKO-KOM, ale také jiné aktivity vedoucí k předcházení vzniku odpadu, k šetření energií a vodou byly zajisté přínosem.

Fotky:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Iveta Novotná | Počet přečtení: 2082x