Mimoškolní úspěchy

18. května 2023

Terezie Blahutová

Spolu s družstvem starších žákyň TJ Ostrava, pod vedením p. trenérky Ivety Krátké vybojovaly stříbro na MČR ve volejbale v Bílovci.

Marek Mališ, Michal Glac, Filip Ulrich

Kluci obsadili krásné 3. místo na Mistrovství ČR v basketbale v kategorii mladších žáků U14.

David Pavlišinec

David získal bronzovou medaili v disciplíně vrh koulí  (4 kg), kterou si vybojoval výkonem 12,61 metrů na Evropských atletických hrách dětí v Brně.

Marek Mališ a Michal Glac

Marek Mališ (kapitán týmu) a Michal Glac, žáci 9.C, se se svým týmem NH Ostrava zúčastnili Mistrovství ČR v basketbalu, kde vybojovali zlato a stali se tak Mistry ČR v basketbalu v kategorii U15.

Rostislav Petřík

Rostislav Petřík se účastnil v Chrudimi celostátního kola ve hře na akordeon. Konkurence byla obrovská, nicméně si Rosťa odvezl krásnou 2. cenu ve své kategorii a celkové 5. místo.

Přehled starších článků | Autor: ZŠ GEpiky | Počet přečtení: 787x