ODMĚNA ZA RECYKLOHRANÍ

16. května 2017

Naše škola je dlouhodobě zapojena do celostátního programu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů formou plnění soutěžních úkolů a zároveň jim umožnit osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení. Za své aktivity žáci získávají body, které mohou směnit za věcné ceny – například výtvarné a sportovní potřeby, hry či elektroniku. Letošních úkolů s názvem: „Staň se tiskařem, aneb dostaň písmo na papír!“, či„ Zatočte s vodou či větrem“ se zhostily s vervou opět třídy 3. B a 8. A, které jsou v soutěžním bádání nejaktivnějšími. I díky nim nám byly připsány další body a jejich celkový počet nyní dosáhl počtu 3211. Členové Ekotýmu se shodli, že je vyměníme za fotoaparát, který nám umožní dokumentovat různorodé akce pořádané pro naše žáky.

Fotky zde:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Iveta Novotná | Počet přečtení: 1663x