Sportovní den

7. října 2015

Školní rok už dávno začal,učitelé už zase přemýšlejí , jak dětem vyučování obohatit, vylepšit, zpříjemnit. Důležitou součástí naší školy je sport. Škola se snaží vytvářet podmínky pro pravidelný pohybový režim žáků. Učitelé zařazují do školního režimu různé formy pohybových aktivit. V pátek 25.9. vedení školy vyhlásilo ,,Sportovní den“. Pan učitel Lapčík a pan učitel Tabášek, který byl hlavní vedoucí celé akce, připravili se svými staršími žáky z druhého stupně po celé ploše školního hřiště několik stanovišť. Někteří žáci využili i prostory tělocvičny. Zejména děti prvního stupně se do plnění sportovních úkolů pustily s velkou chutí a nadšením. Běhaly, skákaly přes švihadlo, házely na cíl, skákaly do dálky, překonávaly různé překážky. I když bylo chladno, zamračeno, všichni sportovali s nadšením a odcházeli na prodloužený víkend s dobrou náladou.

Fotky zde:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Popalová Marcela | Počet přečtení: 2064x