Vánoční jarmark - 16.12. 2014

18. prosince 2014

Úterní pozdní odpoledne byla naše škola jako velké mraveniště. Byla plná dospělých lidí a hlavně dětí. To svědčilo o tom, že se děje něco mimořádného, neobvyklého. Pořádali jsme pro rodiče a širokou veřejnost tradiční Vánoční jarmark. Přípravy začaly už před mnoha týdny. Vánoční atmosféra , ve které většina z nás myslí na ty druhé, zejména na své blízké, byla cítit ze všech tříd, nejen na prvním stupni, ale i na druhém a v neposlední řadě i ve školní družině. ,,Kupte si svícen, máme voňavé perníčky, ten andílek je hezký, kupte si prasátko pro štěstí“…. Ozývalo se ze všech stran. Nechyběl ani doprovodný program a něco na zahřátí či na zub. Velkým zážitkem, zejména pro malé děti , bylo tradiční vypouštění balónků s přáníčkem Ježíškovi v átriu školy.
Děkujeme všem rodičům, zaměstnancům školy, kteří se společně zasloužili o úspěch celé akce.
Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé......

Fotky zde:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Marcela Popalová | Počet přečtení: 2169x