Žádáme rodiče o kontrolu svých emailů z důvodu zasílání domácích úkolů po dobu mimořádných opatření státu!

Pracovní sešity

Vzhledem k pokračujícímu uzavření škol v důsledku mimořádných opatření Vlády ČR, která platí do odvolání, prosíme rodiče žáků 1. tříd, aby se v následujících termínech dostavili na vrátnici školy pro nové pracovní sešity.

1. A   středa   8,30 – 12,00
      1. B   středa 13,00 – 16,00
      1. C   čtvrtek   8,30 – 12,00

Prosíme Vás o dodržování určených termínů. V případě, že se nemůžete dostavit v čas určený Vaší třídě, lze využít i ostatní termíny. Prosíme Vás však o maximální ohleduplnost vůči ostatním a o dodržování bezpečnostních nařízení o dodržování odstupu mezi lidmi apod. Zároveň Vás prosíme, abyste si donesli vlastní pero k podepsání převzetí materiálů.

Děkujeme a přejeme hodně zdraví.

Formuláře na ošetřovné vydáváme v pondělí a ve středu od 8:30 do 12:00 hodin!!! Zvoňte na kancelář školy. Formuláře vydáváme jen osobně!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! UZAVŘENÍ ŠKOLY!!!

AKTUALIZACE 12.3.2020!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vážení rodiče
Základní škola bude uzavřena až do odvolání. Předpokládáme, že až do konce března. Sledujte prosím stránky naší školy (www.zsgepiky.cz), facebook školy a školní instagram, kde budou informace průběžně aktualizovány. Na sekretariátě si můžete během dopoledne vyzvednout žádost o ošetřovné.
Vláda vyhlásila od čtvrtka 12.3.2020 od 14 hodin v České republice nouzový stav kvůli koronaviru. Vláda zakázala konání akcí s počtem lidí vyšším než 30. Z tohoto důvodu rušíme oba ozdravné pobyty v termínu 15.3. – 28.3. a 28.3. – 2.4.2020. Opatření mají platit po dobu 30 dnů.
Zda se ozdravné pobyty uskuteční v náhradní termínu, momentálně nevíme.

Tělocvičny i bazén jsou od dnešních 14 hodin uzavřeny pro veřejnost!!!!!!!

Mgr. Jan Veselý, ředitel školy

Vydávání zápisových lístků

Plánovaný termín 12. 3. je kvůli okolnostem zrušen, další termíny budou žákům sděleny.
Zápisové lístky žáci uplatní až koncem dubna, máme tedy dostatečnou časovou rezervu na jejich vydání.
J. Magincová, výchovný poradce

Online procvičování

23. března 2020

Odkazy nabízí možnost online procvičování, případně zde najdete vzdělávací videa. Nejedná se o povinnost dané odkazy projít a cvičení vyřešit, spíše alespoň touto formou nabízíme možnost samostatného a dobrovolného procvičování.

Mr. Mike – nejen učitel angličtiny

11. března 2020

Od září na naší škole vyučuje rodilý mluvčí z Velké Británie, Michael Casey. Mr. Mike, jak ho žáci nazývají,  je pro naši školu přínosem nejen v hodinách angličtiny. S mladšími žáky se setkává v kroužku Rubikova kostka, ve kterém si děti skládáním hlavolamu trénují nejen logiku, ale i angličtinu.

Třídím, třídíš, třídíme…

10. března 2020

V pondělí 9.3. se třídy 2.A a 2.B vydaly autobusem do OZA, aby se opět pozdravily s už dávno známými skřítky Směsákem, Plasťákem či Skleňákem. Pěkné odměny získali kluci i holky za dobře splněné úkoly. Opět jsme si připomněli a uvědomili, jak je důležité třídit odpad a udržovat pořádek všude kolem sebe. Pro nás je to samozřejmostí. Jsme přece žáci ekoškoly.

Pasování na čtenáře 2020

6. března 2020

V týdnu od 2. - 6. 3. děti z 1. A, B, C navštívily místní knihovnu. Uviděly pyšnou a zlou princeznu, kterou zaklel trpaslík tak, že nemohla mluvit. Princezna musela přečíst hodně knížek, aby se jí opět hlas navrátil. I děti dostaly úkol – poskládat jedno slovo. Všechny děti byly šikovné a byly pasovány na čtenáře. Teď už stačí pravidelně chodit do knihovny a přečíst, co nejvíce knížek.

Plán akcí školy

Naše škola pořádá celou řadu akcí během roku. Podívejte se na akce, které nás čekají:

Přepnout na klasické zobrazení

IČ:     709 339 28