Adventní koncert

27. prosince 2011

V úterý dne 13. 12. 2011 uspořádal náš Dětský pěvecký sbor Melodie v Bílé modlitebně církve bratrské jako již každoročně adventní koncert. Akce byla uskutečněna za podpory Městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz a Statutárního města Ostravy, které poskytly na jeho realizaci účelovou dotaci. Rodiče, prarodiče, pedagogický sbor i široká veřejnost měli možnost si poslechnout v podání malých i větších zpěváků vánočně laděné písně a na závěr koncertu si také společně zazpívat koledy. Děti pod letitým vedením sbormistryně paní učitelky Dany Boháčové a klavíristky Lydie Ščotkové, kterým tímto mnohokrát děkujeme za jejich trpělivou a skvěle odvedenou práci, potěšily všechny přítomné diváky, kteří je za to odměnili velkým potleskem. Někteří talentovaní žáci (Petr Blažíček, Evelína Klimánková, Veronika Němcová, Natálie Rybková a Tereza Uhrová) zpívali za doprovodu klavíru, houslí a trumpety sólo. Velké poděkování patří hostujícímu trumpetistovi Jiřímu Gawlikovi, který přijal naše pozvání a nadchnul svou hudbou všechny posluchače. Patřičné uznání patří houslistce Martině Folwarczné a flétnistce Marii Kilarové, které svými nástroji doprovázely sboristy. Děkujeme rovněž našim konferenciérům Valérii Tchýrové a Radku Jablonovskému, kteří nás provázeli po celou dobu koncertu svým slovem. Všem sboristům přejeme hodně úspěchů v jejich další činnosti a těšíme se na jejich další vystoupení u příležitosti 30. výročí vzniku naší školy. Nakoukněte dofotogalerie.

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Lucie Vykoukalová | Počet přečtení: 1381x