DEN ČINU 2016

14. června 2016

Stejně jako v loňském roce i letos jsme uspořádali v souvislosti se Světovým dnem životního prostředí a zakončením mezinárodní odpadové kampaně Litter Less Den činu. Aktivity byly různorodé. Žáci nejstarších ročníků předvedli malým dětem výukový program s divadelní scénkou na téma Už víme, co s odpady. Uklízelo se nejen okolí školy, ale i prostory sídliště, probíhaly besedy na téma třídění a recyklace se společností EKO- KOM, přesazovaly se kytky na chodbách školy, zkrášlovalo se i arboretum. Protože je všem jasné, že předcházet vzniku odpadu je důležité, rozhodli jsme se, že budeme propagovat nošení látkových tašek. Ty jsme vyzdobili a následně vystavili ve vestibulu školy. Přijďte se podívat. Srdečně Vás zveme.

Fotky zde:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Iveta Novotná | Počet přečtení: 744x