Dostaveníčko strašidel, duchů, kostlivců, smrtek

2. listopadu 2016

Přelom října a listopadu je ve znamení Halloweenu a dušiček. V úterý 1.11. se před naší školou sešla nejrůznější strašidla, nechyběli duchové, kostlivci i smrtky a jiné roztodivné masky, které promenádou zahájili dlouhý průvod. Na cestu si svítili lampióny i nejrůznějšími světýlky. Ve školním altánku si všichni rodiče, prarodiče a děti prohlédli vydlabané dýně, které podle pověsti ochrání domácnosti před zlomyslností duchů. Velkým překvapením úterního podvečeru byla i ochutnávka dýňové polévky.
Děkuji paní uč. Nikolové, Frischerové, Burkové, Dostalové, Hladíkové a panu učiteli Tabáškovi za pomoc při organizaci. Poděkování patří i všem rodičům a prarodičům, kteří s dětmi zhotovili krásné dýně.

Fotky zde:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Marcela Popalová, Mgr.Jaroslava Frischerová | Počet přečtení: 958x