Jarmark 18

14. prosince 2018

Již tradičně,letos 13.12. 2018 se u nás ve škole konal vánoční jarmark. Přípravy začaly mnohem dříve. Tvořili, zdobili, pekli nejen žáci s učiteli, ale hlavně rodiče a prarodiče. Jarmark zahájil pan ředitel Mgr. Jan Veselý a v mžiku se obloha zaplnila stovkami balónků s přáníčky. O slavnostní úvod jarmarku se postarala děvčata 2. stupně tanečním vystoupením, učitelé i žáci pěveckého sboru zazpívali koledy. Na jarmarku nechyběla tombola a výborné občerstvení. Všichni návštěvníci, kteří do naší školy zavítali, si mohli nakoupit nejrůznější výrobky, dobroty, nechyběly adventní věnce, zdobené perníčky, svícny, vánoční zápichy, pečené čaje, dekorativní stromečky, náušnice, prostě mnoho krásných věcí. Mnoho napětí i radosti si děti užily u kola štěstí. Asi po dvou hodinách začal ruch na chodbách školy utichat, všichni se vraceli do svých domovů s pocitem, že se jarmark vydařil.
Chtěla bych také poděkovat všem pedagogům, vychovatelkám ŠD, asistentkám a správním zaměstnancům, žákům, kteří připravovali s panem ředitelem balónky, všem, kteří se na realizaci jarmarku podíleli.
Tak šťastné a veselé a na shledanou v příštím roce na jarmarku.

Jarmark 2018 - fotogalerie

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Marcela Popalová | Počet přečtení: 1382x