Piknik a odpoledne plné her

14. května 2018

V rámci projektu Erasmus+ se ve čtvrtek 3. 5. 2018 konal na hřišti školy piknik pro rodiče a žáky školy. Všichni si přenesli kromě košíků dobrot i skvělou náladu a úsměvy na tváři. Přálo nám i počasí, sluníčko svítilo a slíbená bouřka počkala naprosto přesně na stanovený konec pikniku. Díky tomu všemu si mohli rodiče, děti i učitelé užít sluníčka, popovídat, ale také zajezdit na koloběžkách, zasoutěžit si ve skoku přes švihadlo, v závodech v běhu s míčem, i v jízdě na již zmíněných koloběžkách. Další soutěžili při ujídání dobrot v Člověče, nezlob se, Česko junior, Uno a dalších deskových (spíše dekových) hrách. A komu nestačilo ani to, snažil se překonat paní učitelky v nachystaných kvízech a křížovkách. K tomu všemu pan ředitel griloval vynikající domácí sýr Halloumi a párky, za což sklidil chválu všech přítomných. Na závěr obdržely děti věcné ceny z projektu Erasmus+.
fotogalerie zde:

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Zuzana Kolářová | Počet přečtení: 290x