Po roce přišel Mikuláš…

12. prosince 2018

Ve středu 5.12. v 16 hodin bylo před naší školou nezvykle rušno. Všichni netrpělivě vyhlíželi Mikuláše s jeho družinou. Některé děti se smály, ale některé přemýšlely, zda byly hodné a čertů se bály. Jak to dopadlo? Dobře. Mikuláš všem popřál klidné Vánoce, andílek se jen usmíval a čerti sice trošku strašili, ale nakonec si se všemi dětmi zatancovali, poseděli u stromečku a zahřívali se dobrým čajem, který uvařila paní učitelka Petra Hladíková. Koledy nám pouštěl pan učitel Kamil Tabášek, pan učitel Jan Lapčík pomáhal Mikulášovi se stromečkem a světýlky. Paní učitelka Dagmar Burková a Pavla Nikolova se přidaly k čertům. Všichni jsme si užili pěkné pozdní odpoledne, zapomněli jsme na předvánoční shon. Na všechno dohlížela paní učitelka Marcela Popalová. Děkujeme také děvčatům z devátých tříd a všem, kteří nám pomohli tuto akci zorganizovat. Na shledanou na Jarmarku 13.12. 2018.

Mgr. Marcela Popalová

fotogalerie zde: