6. prosince 2011

Třídy: 6.A,B, 9.B

Do Prahy jsme cestovali s cestovní kanceláří FUTURA, která nám zajistila dopravu i program na celý den.. Odjížděli jsme v 6 hodin ráno z Ostravy – Svinova. Trochu brzo, ale stejně už jsme se těšili a ráno jsme nemohli dospat. Nikdo nezaspal a skoro nikdo nepřišel pozdě.Ve vlaku jsme se moc nenudili. Než jsme posnídali a trochu si popovídali, byli jsme na Hlavním nádraží v Praze.
Program byl nabitý!!!
Nejdříve jsme jeli na Petřín tramvají a lanovkou. Většina zdatných žáků vystoupala až na vrchol vyhlídkové věže, odkud se nám otevřel krásný pohled na Prahu. Pěšky jsme pokračovali na Pražský hrad, kde jsme si prohlédli vnitřní prostory Královského paláce, chrám Svatého Víta i Zlatou uličku.
Po prohlídce Karlova mostu a Staroměstského náměstí s vánočním stromem a stánky jsme odcházeli na nádraží a rychlíkem odjížděli do Ostravy.
Program byl poměrně náročný, ale dobře zorganizovaný. Se službami cestovní kanceláře jsme byli spokojeni.

Kde všude jsme byli nejlépe uvidíte na fotografii.
Přehled starších článků | Autor: Mgr. Věra Šonovská, Mgr. Ondřej Kubes, Mgr Ivana Jurenková | Počet přečtení: 1413x