Tříkrálová sbírka pro Dobrého anděla, Sbírka třídních kolektivů

29. ledna 2019

V první polovině ledna se každoročně v celé naší republice konají Tříkrálové sbírky, které navazují na starou lidovou tradici tříkrálových koledníků. Členové ŽP se převlékli do kostýmů Kašpara, Melichara a Baltazara a procházeli jednotlivé třídy. Žáci měli možnost koledníkům přispět malou finanční částkou podle svých možností. Každému, kdo do sbírky přispěl, koledníci dali malou sladkost. Celkový výtěžek z akce byl 4000,- Kč. K této sbírce byla přidána dobrovolná sbírka třídních kolektivů, která proběhla v období listopadu a prosince a výtěžek činil 3900,- Kč. Taktéž všem zapojeným třídám děkujeme.
Jak všichni víte, spolupracujeme s nadací Dobrý anděl. Ze získaných finančních prostředků tak budeme zase celý rok podporovat dvě rodiny, kterým každý měsíc posíláme finanční příspěvek 300,-Kč měsíčně pro každou rodinu.
Poděkování patří také všem rodičům a zaměstnancům školy.

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Ljuba Konečná | Počet přečtení: 140x