Víčka z PET lahví pro Marušku 2018

1. listopadu 2018

ŽP se opět i letos zapojil do sběru plastových víček. Minulý školní rok jsme ukončili sbírku pro Aničku a nyní sbíráme víčka pro Marušku. Můžeme tak opět pomáhat ke zlepšování jejího aktuálního zdravotního stavu a ke zkvalitnění každodenních činností. Finanční výtěžek ze sběru víček je použit na intenzivní rehabilitaci, která není hrazena zdravotními pojišťovnami, a také na kompenzační a rehabilitační pomůcky.
ŽP si velmi váží Vaší pomoci, každé víčko je pro Marušku podpora. Rodiče Marušky všem děkují za pomoc. Sbírka víček bude celoroční.
Mgr. Ljuba Konečná

Maruška se narodila 18.2.2009 v Ostravě a již od narození bojuje s dětskou mozkovou obrnou.
Sběrem plastových víček pomůžete Marušce financovat potřebnou rehabilitaci , a tím přispějete ke zlepšení jejího zdravotního stavu a lepšímu životu.
Více informací o Marušce naleznete na webových stránkách:
www.maruskakucerova.cz
Každé víčko se počítá.