3. výšlap - Pustevny a Radhošť

31. května 2021


.........aneb jak se říká, není špatného počasí, jen špatného oblečení.
A nám to zase vyšlo. V sobotu jsme přes všechny předpovědi deštivého, zamračeného a trochu slunečného počasí rozhodli přece jenom vyrazit.
Vlakem z Ostravy do Frenštátu, pak přestup na autobus směr Trojanovice, Ráztoka. Odsud už jen kousek na lanovku a pak už po svých směr Radhošť. Po cestě se nám občas otevírala obloha se sluníčkem a občas přišel deštík. I tak nás to neodradilo a my pokračovali vesele do cíle. Výhody takového počasí jsou jasné, málo lidí a tlačenice v bufetu.:) Po cestě zpátky jsme se posilnili teplou polívkou a zamířili na Stezku v oblacích, zde jakoby nám sluníčko chtělo dopřát krásné výhledy a na pár minut se nebe otevřelo. Děti statečně vkročili i na 7m skywalk, patří jim velký respekt. Potom už nás čekalo jenom se docourat trasou po Knížecí na autobus a zpátky na vlak. Celkově jsme ušli 18,4 km. Opět skvělý výlet, těšíme se na další, pan učitel Lapčík, paní učitelka Kalužová

Pustevny a Radhošť - fotogalerie
 
Přehled starších článků | Autor: Mgr. Veronikia Kalužová, Mgr. jan Lapčík | Počet přečtení: 928x


Partneři naší školy


 

Další informace

Partneři naší základní školy Gen. Píky

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Základní škola Ostrava
Gen. Piky 13A
příspěvková organizace
Ostrava, 702 00

IČ:     709 339 28
DIČ : CZ 709 339 28
IZO:   102 508 119
Tel.:   596 612 102
Fax:   596 637 257
ID datové schránky: 6vqmqrp

sekretariat@zsgepiky.cz
www.zsgepiky.cz
 

Další informace