Běh Naděje 2017

1. října 2017

V pátek 22. září se za sychravého rána vydala početná skupina žáků naší školy, samozřejmě doprovázena pedagogy, do Komenského sadů, kde již tradičně probíhal další ročník „Běhu naděje“. Žáci věděli, že se jedná o charitativní akci, ale až na samotném místě se všichni pozorní mohli dozvědět, že jde o akci, která je zaměřena na podporu výzkumu a léčby rakoviny a je vyjádřením solidarity všech zúčastněných s nemocnými, a že volně navazuje na světově proslulý „Běh Terryho Foxe“.

Nešlo tedy o překonávání časových rekordů, ale vítězem byl každý, kdo si uvědomil, jak je důležité si navzájem v životě pomáhat a také dbát na vlastní zdravý způsob života.

Nálada byla i za chladného dne výborná, všichni si mimo jiné mohli vyzkoušet i další zajímavé aktivity, například střelbu ze vzduchovky a luku, chůzi po nataženém laně nebo třeba bubnování.

Kolektiv učitelů

fotogalerie zde: