Děláme radost

18. listopadu 2021

Každý den ve škole vypadá na první pohled stejně. Není. V každé vyučovací hodině společně řešíme problémy, radujeme se z věcí, které se nám povedly a naopak jsme smutní, když se nám něco nepovede. Společnými silami překonáváme překážky a radujeme se. Je nám spolu dobře. V třídnických hodinách nebo v hodinách např. prvouky si připomínáme, jak je důležité mít kamarády a hlavně svou rodinu. ,,Pojďte se zapojit do projektu Vánoce na křídlech" - oslovila nás paní Lucie Křivánková, koordinátorka projektu Regionálního dobrovolnického centra MSK, maminka žáka naší ZŠ Gen. Píky v Ostravě. Třída 2. B pod vedením Mgr. Marcely Popalové a žáci 8. B pod vedením třídní učitelky Mgr. Vladislavy Slovákové se dali s velkou chutí do práce. Snad se nám to povedlo a ptáčci doletí na správná místa do nemocnic, do pokojů seniorů či azylových domů, do dětských domovů a udělají v tomto předvánočním čase všem radost.

Mgr. Marcela Popalová

Přehled starších článků | Autor: ZŠ GEpiky | Počet přečtení: 635x