Den rodin 2019

5. června 2019

23.5. se sejdeme na hřišti a oslavíme Den rodin. Tuto zprávu si všichni přečetli na nástěnce a těšili se, jak si tento den užijí. Neužili si. Lilo jako z konve a ne a ne přestat. Během dalších dnů naší oblíbenou písničkou bylo Sluníčko, sluníčko popojdi maličko… Hurá !  Dočkali  jsme se v pondělí 3.6. Dopoledne s dětmi nebylo k vydržení. Těšily se na odpoledne, jak si zaskáčou v skákacím hradu, budou soutěžit, jezdit na koloběžkách, chodit na chůdách, kopat míč do branky, překonávat s míčkem na pálce překážky. Na Dni rodin nechyběl skvělý grilovaný párek s kečupem či hořčicí, výborná byla i cukrová vata. Prosluněné odpoledne si užili  rodiče, prarodiče a předškoláci z MŠ a jejich malí sourozenci. Všichni i ti nejmenší úkoly plnili poctivě, aby získali co nejvíce bodů a sladkou odměnu. Děkujeme vedení školy a nadačnímu fondu, kteří nás podpořili finančně a umožnili nám tuto akci realizovat. Pochvala patří hlavně učitelům, kteří ve svém volném čase pro děti každoročně Den rodin připravují. Unavení, ale s úsměvem jsme se v podvečer vraceli do svých domovů. Zase někdy na shledanou.
                                                               Mgr. Marcela Popalová a Mgr. Pavla Nikolova
Paní uč. Nikolova a p. uč. Tabášek vše nafotili,  podívejte se.

Den rodin 2019 - fotogalerie
Přehled starších článků | Autor: Mgr. Marcela Popalová a Mgr. Pavla Nikolova | Počet přečtení: 1177x