Do nového školního roku s novou relaxační místností

4. září 2017

V loňském školním roce se nám podařilo získat grant z prostředků Statutárního města Ostravy, který nám umožnily vybudovat novou multifunkční relaxační místnost. Během letních prázdnin jsme finišovali, abychom v novém školní m roce měli již relaxační místnost k dispozici. A povedlo se. yes
Místnost je vybavena regály s novými knihami a edukačními hrami. Pro pohodlí dětí se pořídil do místnosti koberec, vaky na sezení, nové stoly pro skupinovou práci, aroma lampa atd… Doufáme, že nová multifunkční místnost a její moderní vybavení pomohou zvýšit zájem o tak důležitou oblast jako je čtenářství.
V relaxační místnosti budou probíhat hodiny reedukační péče, čtenářský klub, klub deskových her, logopedie, ale i výuka literatury a čtení.

Relaxační místnost - fotogalerie

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Dostalová | Počet přečtení: 2230x