Dominik zdraví celou školu ZŠ Generála Píky!

5. června 2022

Naši žáci i učitelé jsou již několikátým rokem dobrými anděly. Od minulého roku podporujeme Dominika Moravce, kterému jsme také vyjádřili podporu aukcí žákovských obrázků. Přejeme Dominikovi a celé rodině krásné prázdniny.

Domča zdraví celou školu ZŠ Generála Píky:

„ Hlásíme, že se máme dobře. Stále probíhá intenzivní cvičení v neurorehabilitačním centru Pokrok rehabilitace | Sleduj pokrok ostatních s námi.
Dopoledne Domča cvičí a odpoledne má domácí vyučování, kde zrovna finišuje a již se těší na prázdniny. Pokud je krásné počasí, tak Domča hned vyjede ven na zahrádku, kde na něj vždy s radostí čeká jeho pejsek. Má rád grilování, klid a pohodu. O víkendu má rád výlety (pokud je to možné). Nyní jsme se aktuálně vrátili z Pradědu. I na invalidním vozíčku, lze zvládat české hory :-). Moc Vám všem děkujeme za podporu a za to, že na Domču stále myslíte a tím mu dodáváte stále novou energii bojovat a zlepšovat se!!! Moc děkujeme. Moravcovi z Těškovic “

Mgr. Ljuba Konečná

Přehled starších článků | Autor: ZŠ GEpiky | Počet přečtení: 474x