Drakiáda 2018

27. září 2018

Ve čtvrtek 20. září bylo krásné slunečné počasí, ale bohužel téměř bezvětří a děti 1. – 3. tříd se chystaly po roce pouštět draky. Chvíli to vypadalo, že jsme uspořádali běžecké závody, ale nakonec začalo i trochu foukat a naši draci se vznesli do nebe. To byla nádhera. Některé děti to vzdaly a raději si zajezdily na koloběžkách, skákaly na trampolíně, obíhaly kužele nebo kreslily křídou na chodník. Rodiče se nenechali zahanbit a také si zasportovali nebo jen tak si popovídali, seděli na lavičkách a sdělovali si první dojmy a starosti z nového školního roku. Nakonec nechyběla ani sladká odměna. Bonbóny od paní učitelky chutnají prostě jinak než od rodičů. Drakiáda se povedla a nikomu se nechtělo domů. Děkuji za pomoc při organizaci drakiády paní učitelce Nikolové, Burkové, slečně asistentce Jozkové, učitelům TV – panu učiteli Tabáškovi a Lapčíkovi, ochotným tatínkům, klukům a děvčatům, kteří nám pomohli s úklidem pomůcek a trampolíny. Už teď se těšíme na další setkání s dětmi a rodiči na akcích školy.

Drakiáda 2018 - fotogalerie

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Marcela Popalová | Počet přečtení: 1315x