Finále soutěže Hledej pramen vody -Slezskoostravský hrad 5.B

12. června 2019

Dne 31.5.2019 se třída 5.B účastnila finálového kola soutěže Hledej pramen vody 2019, které se konalo na Slezskoostravském hradě.
 Z množství 43 přihlášených tříd do finále postoupilo pouze 24 týmů. Postoupit mohli jenom ti, kteří splnili 6 praktických úkolů – foto třídy s logem soutěže, výtvarné práce k tomuto tématu, křížovky, doplňovačky, odpovědi na otázky, geocasching, video o konzumaci vody, foto na některém z toku řek, které tečou přes Ostravu a jejich zaznačení v mapě. Vše taktéž musely doprovázet fotografie a na závěr kronika celé soutěže. Bylo to velmi organizačně náročné. Vše jsme zvládli a postoupili do finále. Za každou třídu, která do finále postoupila, soutěžil 5-členný tým žáků. Za naši třídu soutěžily pouze děvčata-Marie Piasková, Rozálie Slámová, Nikol Altenburgerová, Zuzana Bartošová a Adélka Krayzlová. Na závěr se byly vyhlášeny pouze  první 3 místa, ale všichni soutěžící získali tričko s logem HPV 2019 a všichni žáci klobouk taktéž s logem a malým odznakem.
Pro všechny byl na hradě připraven krásný doprovodný program-hasiči s hasicím vozem, policie ČR, zdravotníci, malování na obličej, nafukovací horolezecká stěna, klaun na chůdách, který dětem tvořil zvířátka z nafukovacích balónků, občerstvení, hudba, skládání puzzle, soutěže-no prostě skvělá zábava!!
Jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit, protože jsme se skvěle bavili.

Finále soutěže Hledej pramen vody 5.B - fotogalerie

Přehled starších článků | Autor: Mgr.Dana Ganišinová | Počet přečtení: 1331x