Kde se vzal, tu se vzal, Mikuláš pod okny stál…

9. prosince 2019

Rok utekl jako voda a ve čtvrtek 5.12. nezbední čerti opustili peklo, aby se podívali v doprovodu andělů a Mikuláše, kteří malí hříšníci po celý rok zlobili. Rohatí čerti, Mikuláš a anděl zavítali do prvních, druhých a třetích tříd. Mikuláš s andělem rozdávali pochvalu hodným dětem a kárali zlobivé. Většina dětí si pro jistotu připravila básničku nebo písničku a anděl je odměnil sladkou odměnou. Odpoledne se děti s rodiči ještě jednou potkali s Mikulášem, andělem a čerty na lampiónovém průvodu. Zazpívali si koledy společně se školním sborem u rozsvíceného vánočního stromu. Hodně legrace všichni zažili u vážení hříšníků. Při větrném, mrazivém počasí přišel na závěr všem velmi vhod teplý čaj a perník, který nám upekly paní kuchařky z jídelny. Děkujeme. Děkujeme všem pedagogům, vychovatelkám, žákům i správním zaměstnancům naší školy, kteří se ve svém volném čase podíleli na uskutečnění této již tradiční akce.

Mikuláš - fotogalerie
Přehled starších článků | Autor: Mgr. Marcela Popalová, Mgr. Pavla Nikolova | Počet přečtení: 4224x

Přepnout na klasické zobrazení