21. listopadu 2022

Lyžařský výcvikový kurz
Závazná přihláška na lyžařský výcvikový kurz
pro žáky 3. – 5. ročníku

Termín:    16.01.2023 – 20.01.2023
Ubytování : Horní Bečva – Chata Sachova studánka – skisachovka

www.chata.senimo.cz, www.skisachovka.cz

Cena lyžařského výcvikového kurzu pro žáky je 5100,- Kč. V ceně je zahrnuto ubytování (maximálně 7 lůžkové pokoje se sociálním zařízením na patře), strava 5 x denně včetně zajištění pitného režimu, doprava tam a zpět, skipas.
!!! UPOZORNĚNÍ – lyžařský výcvikový kurz se uskuteční pouze v případě naplněním kapacity, tedy 30 – 35 žáků!!!
Termín odevzdání přihlášek je do 30.11.2022, spolu s podáním přihlášky nutno zaplatit zálohu ve výši 2600,- Kč (na sekretariátě školy /lze i zaplatit celou částku na jednou/). O účasti na výcvikovém kurzu rozhodne termín odevzdání přihlášky se zaplacenou zálohou!!!
Doplatek 2 500,- Kč zaplatit do 16.12.2022 vše na sekretariátě školy.

K účasti na lyžařském výcvikovém kurzu je zapotřebí odevzdat podepsanou PŘÍLOHU
(PŘÍLOHU obdrží žáci po přihlášení), potvrzení o bezinfekčnosti (s datem – 15.01.2023), potvrzení o seřízení vázání, kopii průkazu pojištěnce.
Přílohu a průkaz pojištěnce (kopii) odevzdají žáci vedoucímu kurzu p. učiteli Lapčíkovi dle stanovených instrukcí nejpozději při nástupu do autobusu.

Potvrzení o absolvování lyžařského výcvikového kurzu pro účel proplacení zdravotní pojišťovnou či zaměstnavatele zákonného zástupce se budou vydávat nejdříve 14 dnů po ukončení a vyúčtování celé akce.
Škola si vyhrazuje právo, v případě nutnosti, na změnu termínu, místa, či doplatku lyžařského výcvikového kurzu. O případné změně  budou zákonní zástupci včas informováni. Škola si také vyhrazuje právo na výběr žáků na lyžařský výcvikový kurz. Žáci s kázeňskými problémy (snížená známka z chování, důtky ředitele školy) se lyžařského výcvikového kurzu nezúčastní.
Vedoucí LVK Mgr. Jan Lapčík

---------------------------------------------- zde odstřihněte ----------------------------------------------

Závazně tímto přihlašuji syna/dceru …………………………………………………………..

Žáka/žákyni ………………….. třídy na lyžařský výcvikový kurz.

ZAČÁTEČNÍK                           MÍRNĚ POKROČILÝ                      POKROČILÝ LYŽAŘ

(označte správnou variantu)

Zákonný zástupce svým souhlasem s účastí žáka na akci souhlasí rovněž s úhradou storno poplatku v případě neúčasti přihlášeného žáka.

V Ostravě dne :  …………                                             ……………………………………….
                                                                                            Podpis zákonného zástupce žáka

Formát souboru neurčen