Malý lyžáček 17. 1. - 21. 1. 2022

25. ledna 2022

Chumelí a chumelí, sníh se sype z nebe,

uši máme na rampouch, palec v botě zebe.

Všemu tomu navzdory musíme se smát –

zimu přece máme v roce jednou jedenkrát!

Opět se rok s rokem sešel a my jsme vyjeli na Sachovu studánku lyžovat s menšími dětmi.

Vedoucí lyžáčku, pan učitel Lapčík, nám i letos zajistil sníh, skvělé ubytování a chutné jídlo. Zájem o lyžování letos projevilo 35 dětí. Hned první den nás překvapila pěkná fujavice. Děti se na svahu velmi snažily. Pokročilé lyžaře si rozdělila paní učitelka Kopecká a Nikolova. Pan učitel Lapčík a paní učitelka Hemžalová se věnovali začátečníkům, kteří se den ode dne zlepšovali. Někteří se odvážili přejít na velkou sjezdovku a byli perfektní. Chtělo to hodně odvahy a tu měli opravdu  na rozdávání. Samozřejmě i ostatní děti byly velmi šikovné, chovaly se ukázněně na sjezdovce a také velmi ochotně pomáhaly slabším lyžařům. Zažili jsme společně kopu legrace během večerů plných veselých her, pustili jsme si i pohádku a nechyběla ani diskotéka. Pan kuchař nás chválil, že hezky jíme a chodíme si přidávat. Máme radost, že se nestal žádný úraz a všichni jsme se vrátili v pořádku domů. Budeme se těšit, že se příští rok přihlásí zase tak skvělé děti jako letos.

Vaši instruktoři: Jan Lapčík, Nikolova Pavla, Kopecká  Zuzana, Jiřina Hemžalová

Fotogalerii naleznete zde