Na první školní den se nezapomíná

3. září 2019

Nejen pro děti, ale i pro rodiče je první školní den opravdovým zážitkem. Nejinak tomu bylo i dnes. Slavnostní pasování uvedl královský kašpárek. Představil paní učitelky a také milého hosta - -místostarostu městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz pana Ing. Davida Witosze . Pak už zazněly slavnostní fanfáry a přišel pan král s královnou, které doprovázeli tři mušketýři. Královský pár usedl na trůn, mušketýr přivítal všechny přítomné a požádal jednu předškolačku, aby rozlomila pečeť na listině s prvňáčky. A teprve teď pasování mohlo opravdu začít!
73 děvčat a chlapců pan král pasoval na prvňáčky, od královny děti dostaly pamětní list, od pana místostarosty dárky z městského obvodu.
Na každého prvňáčka ve škole čekají noví kamarádi, nová paní učitelka, nové prostředí. Všechno je úplně jiné než ve školce. To děti zjistí hned zítra, kdy již s aktovkou na zádech a s úsměvem přijdou do svých tříd. Ať se vám ve škole líbí, děti.

Pasování prvňáčků 2019 - fotogalerie
Přehled starších článků | Autor: ZŠ GEpiky | Počet přečtení: 1074x