Pečeme s Vámi pro zdravotníky

9. prosince 2021

Dobrovolnické centrum ADRA Ostrava vyhlašuje kampaň na podporu zdravotníků v přetížených nemocnicích v Ostravě a okolí!

Vyzýváme všechny naše učitele i žáky s rodiči, aby upekli vánoční cukroví, sladký či slaný koláč, dort, roládu, tyčinky nebo jinou dobrotu, která zdravotníkům  dodá energii do dalších těžkých dní.

Je čas se opět semknout a ukázat zdravotníkům, že na ně myslíme a podporujeme je. Přiložte ruku k dílu, ať společně vyšleme do nemocnic vzkaz: PEČEME S VÁMI!

Dobroty pro zdravotníky můžete přinést v pondělí 13. 12. a ve čtvrtek 16. 12. 2021 do školy a předejte vše p.uč. Ganišinové ve 3. patře, která se už do akce se žáky 7. A a 7. C třídy zapojila a v předmětu vaření upekli a připravili cukroví, které poputuje do nemocnic ke zdravotníkům, kteří se o nás starají.

Předem děkujeme, že se zapojíte i VY a alespoň tímto způsobem vyjádříte sounáležitost s našimi zdravotníky, kteří teď zažívají těžké chvíle. Všichni si zaslouží náš velký obdiv.

My, pracovníci ZŠ Gen. Píky, děkujeme Vám a věřte, že si vážíme vaší snahy a zájmu o spolupráci s námi.

Za celý kolektiv Mgr. Dana Ganišinová

Přehled starších článků | Autor: ZŠ GEpiky | Počet přečtení: 587x