Po prázdninách zas nastal školy čas…

3. září 2020

Je září a s ním přichází nový školní rok  2020/2021 s vůní dezinfekce, poznamenaný epidemií koronaviru. Letošní zahájení školního roku bylo již tradičně spojeno s pasováním prvňáčků a stejně jako v minulých letech i letos všem rodičům a prarodičům ukáply slzičky štěstí. Uvědomili si, že byla zahájena nová významná etapa života jejich dětí. Na první cestě do školy nás všechny doprovázely dešťové kapky a chladné počasí. Náladu počasí však nikomu nezkazilo. V 1.A, v 1.B i v 1.C budou s dětmi pracovat usměvavé a zkušené paní učitelky, aby děti první třídu zvládly hravě a do školy se každé ráno těšily. Noví prvňáčci se s prostředím školy seznamovali již během minulého školního roku. Vyzkoušeli si ve Škole nanečisto práci ve vyučování. Šťastné vykročení všem školákům popřála i vedoucí odboru strategického rozvoje školství a volnočasových aktivit MO Moravská Ostrava a Přívoz Ing.Miroslava Rychtáriková.

Milé děti, vážení rodiče přejeme Vám hodně štěstí a úspěchů.  Mgr. Marcela Popalová

Pasování prvňáků 2020
Přehled starších článků | Autor: Mgr. Marcela Popalová | Počet přečtení: 1030x