Podzimní hrátky

14. září 2021

V kalendáři je ještě léto, ale pomalu už přichází podzim. V pátek 10.9. se děti 1. – 4. tříd v 15 hod. sešly na školním hřišti.
Paní učitelky připravily „Podzimní hrátky“. Kluci a holky běhali, jezdili na koloběžkách, chodili na chůdách, malovali na fólie, házeli míčem, cvičili s obručemi a také pouštěli draky. Přidali se i rodiče a prarodiče.
Velkým překvapením byl příjezd Policie ČR z Mariánských Hor, která naše Hrátky obohatila nejrůznějšími úkoly, za které děti dostaly i malé odměny. Zejména kluci byli nadšeni, když si mohli posedět v policejním autě a zahoukat.
Všem chutnala i cukrová vata.
Už teď se těšíme na další setkání při některých z našich už tradičních akcí školy.

Děkujeme všem pedagogům a správním zaměstnancům, starším žákům naší školy, Policii ČR z Mariánských Hor, manželům Navrátilovým, kteří pomohli ve svém volném čase akci zorganizovat.

Fotogalerii naleznete zde

Mgr. Marcela Popalová a Mgr. Pavla Nikolova