Předvelikonoční lov sladkostí

7. dubna 2023

Vážení rodiče, ráda bych Vás pozvala k nahlédnutí z dnešní mini akce třídy 1.C, kterou způsobila maminka našeho Vojtíška. Svým laskavým darem mne náhle inspirovala. Chtělo to však jednat rychle a trošku "zaimpovizovat". Dáreček jsme dostali v první hodině, dva balíčky čokoládových velikonočních vajíček. Během druhé hodiny jsme museli stihnut učivo i vyrobit výzdobu, aby to vypadalo hezky a velikonočně. Děti netušily, že papírová vajíčka budou využita i jinde, než jen jako ozdoba do domácího květináče. Tavná pistole dala vajíčkům oporu ze špejlí a velká přestávka mi poskytla čas vše rychle připravit. Tráva už roste, ale je stále příjemně nizoučká. Vajíčka jsou vidět, hurá. S koncem svačinové přestávky jsem překvapené děti odváděla dolů ke skříňkám, kde se ze mne snažily vymámit, kam to jdeme a co tam budeme dělat. Krátká instruktáž a hurá na lov! Děti se rozběhly a v zápalu boje vysbíraly i vejce papírová. Každý něco ulovil a odnášel si domů pár dobrůtek. Milí rodiče, i Vy jste naší inspirací. Děkujeme.

Fotogalerii naleznete zde

Zdeňka Cvilinková