Přírodovědná soutěž pro 5. a 6. ročníky

22. prosince 2021

Přírodovědná soutěž pro 5. a 6. ročníky ve Středisku volného času Korunka v Ostravě - Porubě.
Soutěže se zúčastnili žákyně 5. tř. Mamulová Kristýna, Matzkeová Monika a Doubková Leona a žáci 6.B třídy Nikolov Oliver a Hajda Sebastián a ze 6.C tř. Cánik Lukáš.
Žáci soutěžili každý sám za sebe. Snažili se ve 3 disciplínách ukázat, jaký mají přehled a co všechno se už o přírodě naučili. První disciplína byla test (50 otázek), pak kvíz a nakonec nejtěžší disciplína, poznávání druhů rostlin a živočichů.
Všichni jsme si celý den skvěle užili, jak můžete vidět na fotografiích.
Ti nejlepší, kteří se umístili na prvních 3 místech, vyhráli zájezd, který se uskuteční na konci školního roku.
Z naší školy postupují za 5. tř. - 1. místo Mamulová Kristýna, 2. místo Doubková Leona a 3. místo Matzkeová Monika. Za 6.tř. - 1. místo Nikolov Oliver.
Všem výhercům gratulujeme a účastníkům děkujeme za jejich zájem a snahu. To, že dnes někteří nevyhráli, nevadí, dostanou ještě šanci na jaře, v březnu, kdy proběhne jarní kolo této soutěže.
Soutěžit se bude opět o zájezd a také drobné ceny.

Fotogalerii naleznete zde

Mgr. Dana Ganišinová