Recitační soutěž na 1. stupni

22. února 2022

V pondělí 21. 2. 2022 proběhlo na prvním stupni školní kolo recitační soutěže. Zúčastnilo se ho celkem 56 žáků, kteří soutěžili ve třech kategoriích. Nultá kategorie byla zastoupena prvňáčky, první kategorie byla určena druhým a třetím třídám a ve druhé kategorii bojovaly čtvrté a páté třídy. Všichni soutěžící si vybrali pro svůj přednes velice hezké básničky a předvedli výkon hodný patřičného ocenění. Porota ve složení paní učitelek Vykoukalové, Popalové, Nikolove a studentky měla náročné rozhodování při výběru prvních třech výherců a  postupujících žáků do obvodního/městského kola. Nakonec zvolila takto: Vítězem nulté kategorie se stal Vojtěch Bříza z 1. B, 2. místo obsadila Magda Figalová z 1. A a 3. místo získal Matyáš Brychta z 1. A. V první kategorii se  na první příčce umístil Samuel Dratva z 3. B, druhé místo si vybojoval Matyáš Pfeffer z 3. C a třetí místo si odnesla Karin Biječková z 2. B. První místo v druhé kategorii získala Ivana Pulková ze 4. B, druhý post si vydobyla Markéta Chmelová ze 4. C a třetí místo bylo uděleno Oliveru Brázdovi ze 4. C. Všem soutěžícím děkujeme za účast a krásný kulturní zážitek, výhercům blahopřejeme a postupujícím žákům přejeme hodně štěstí v dalším kole. Poděkování patří rovněž vyučujícím, kteří připravovali žáky na soutěž, porotě a paní učitelce Michnové, která zajistila fotodokumentaci akce.

Fotogalerii naleznete zde
Přehled starších článků | Autor: ZŠ GEpiky | Počet přečtení: 769x