Sbor v Gamě ke Dni dětí

6. června 2022

U příležitosti dne dětí náš školní sbor nastudoval kouzelný muzikál pro děti autorů Zdeňka Svěráka  a Jiřího Uhlíře O dvanácti měsíčkách. Již v úterý jej  zpěváci zahráli rodičům našich sboristů a v pátek představení předvedli svým spolužákům z prvních až pátých tříd. Byť je venku červen, děti se ocitly uprostřed zimy. Sníh křupe a my prožíváme příběh Marušky. Třídy se zapojily do zpěvu oblíbených písní: Tři čuníci, Pátá a Kozel. Sboristé ze sebe vydali vše. Kostýmy,paměť i fyzická zdatnost byli prověřeny, protože v každém dobrém příběhu se musí překonat nějaká překážka. Pro nás byla překážkou nečekaně velká absence sboru. Vše dobře dopadlo. Maruška se dostala k ženichovi a zlo bylo po zásluze potrestáno. Děkujeme za prizeň a těšíme se na další koncert.

Fotogalerii naleznete zde
Přehled starších článků | Autor: ZŠ GEpiky | Počet přečtení: 463x