Škola nanečisto podruhé

19. března 2024

Do naší školy přišly podruhé v tomto roce podívat děti z mateřských škol. Bylo opravdu hezké pozorovat, jak zkušené děti, které k nám zavítaly opakovaně na návštěvu, byly jistější a věděly, co je čeká. Svým nadšením dodávaly odvahu novým kamarádům a kamarádkám. Program byl pro děti nachystán v podobném duchu jako minule: Zkusme to jako opravdoví prvňáčci. Děti psaly, kreslily, pracovaly na interaktivní tabuli, pracovaly v sešitě a vyprávěly o tom, jak se chystají do školy, třeba jakou mají a nebo si přejí aktovku. V jedné třídě měly možnost si vyzkoušet práci s bee-boty. Škola nanečisto utekla jako voda a my se už loučili.
Milí budoucí prvňáčci, moc se na vás těšíme. Srdečně zdraví vaše budoucí paní učitelky prvních tříd

Fotogalerii naleznete zde
Přehled starších článků | Autor: ZŠ GEpiky | Počet přečtení: 98x