Školní výlet 1.B a 2.A

13. června 2023

Červen je měsícem školních výletů. Už v březnu paní učitelky 1.B a 2.A přemýšlely kam s dětmi na výlet. Do Rožnova, do Poruby na Skalku, na Hukvaldy? Nakonec vyhrál zábavný a vzdělávací park DinoPark Ostrava, který se nachází 13 km od centra Ostravy mezi Orlovou a Doubravou. V parku je 70 modelů druhohorních zvířat v životní velikosti. Navštívili jsme také 3D kino. Super byla jízda vláčkem. V DinoParku nejsou jen modely dinosaurů v životních velikostech, některé děti se i trošku bály, ale je zde i plno atrakcí. Nejrůznější prolézačky, houpačky, lanovka, Paleontologické hřiště, Hurikán aj. Kluci i holky vyzkoušeli samozřejmě všechno. Ke každému správnému výletu patří nakupování, proto i na tom našem nemohlo chybět. A počasí? Nádhera. Ani vedro, ani zima. Prostě paráda. Pan řidič Jirka? Také skvělý, bezpečně nás přivezl i odvezl. Sláva nazdar výletu nezmokli jsme a už jsme tu. Na pátek 9. 6. budeme dlouho vzpomínat.

Fotogalerii naleznete zde

Mgr. Popalová a Mgr. Burková