Sportovní dopoledne 1. - 3. třídy

13. května 2022

V naší škole se nejen učíme, ale také hodně sportujeme v rámci hodin TV, v kroužcích nebo jen tak pro radost a hlavně pro své zdraví. Ve čtvrtek 12.5. prvňáci, druháci a třeťáci využili krásné počasí, nechali školní tašky s učením doma a dali si všichni v 8 hodin sraz na školním hřišti. Paní učitelky Nikolova a Popalová s žáky 9.C pro ně připravili nejrůznější úkoly zaměřené nejen na sport. Velkým překvapením byl příjezd policejního auta. Policie ČR náš program obohatila úkoly z dopravní výchovy. Kluci i holky si vyzkoušeli bezpečnou jízdu na koloběžkách pod kontrolou policistů. Velkou odměnou za splnění všech úkolů bylo skákání na skákacím hradu, který nám postavil pan učitel Lapčík. Nechyběly ani sladké odměny. Ani jsme se nenadáli a byl tady konec dopoledního sportování. Už teď se těšíme na to příští. Děkujeme Nadačnímu fondu za finanční podporu.

Fotogalerii naleznete zde

Mgr. Marcela Popalová