Sportovní úspěch naší žákyně

17. dubna 2024

Mezi našimi žáky je i řada úspěšných sportovců, kteří svými výkony dělají čest naší škole a svou pílí mohou být i inspirací pro své vrstevníky. K takovým patří žákyně 7.B Marianna Blahutová. Její volejbalový tým TJ Ostrava získal stříbrnou medaili v krajském poháru 2024. Mája je zároveň kapitánkou trojkového volejbalu, který za celou sezónu ztratil jen jeden set. Díky svým výkonům ve volejbalu byla Mája nominována do reprezentačního kempu, kde se schází ti nejlepší volejbalisté z ČR v její věkové kategorii. Je obdivuhodné, že sportovní výkony Máji a její častější absence z důvodu tréninku nemají vliv na její svědomité plnění školních povinností. Přejeme Máji i všem dalším sportovcům naší školy mnoho dalších úspěchů v jejich sportovních disciplínách! (Na fotce celého volejbalového týmu je Mája 1. zleva v dolní řadě)

Přehled starších článků | Autor: ZŠ GEpiky | Počet přečtení: 56x