Turistický kroužek - závěrečný výšlap

22. června 2021

V sobotu 19.6 se vydal náš turistický kroužek na poslední trasu v naší cestě k dobytí Everestu. Cíl byla Velká Prašivá (843m.n.m). Trasa místy náročná, místy strmá, ale především v těch velkých vedrech klobouk dolů i tupé nad všemi, kteří se dostali k cíli, jelikož teplota byla opravdu vysoká. V lese nám samozřejmě bylo lépe a po zdolání vrcholu jsme se vydali k chatě Prašivá, kde jsme měli slavnostní oběd v podobě opékání špekáčku. Jsme rádi, že se posledního výšlapu zúčastnili i někteří rodiče a nám bylo s vámi moc fajn. Celkem jsme sice nezdolali všechny vrcholy, ale můžeme se pyšnit výškou něco málo přes 4000m.n.m., do které jsme se dostali. Covidová situace byla nevyzpytatelná, ale i tak jsme na vás moc pyšni, co jste dokázali. Horám zdar a těm Beskydským zvlášť. Těšíme se na vás v novém školním roce a třeba vylezeme na K2 nebo Brahmaputru.
Pan učitel Lapčík a paní učitelka Kalužová

Závěrečný výšlap - fotogalerie

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Jan Lapčík a Mgr. Veronika Kalužová | Počet přečtení: 795x