Turistický výšlap

31. května 2023

Ahoj Turisti!
Chybí vám hory?
Chybí vám výhledy z vrcholku hor?
Chybí vám turisťák?

Nám taky, a proto jsme se rozhodli uspořádat jednodenní výlet a vzít vás zase zpátky za poznáním našich krásných Beskyd.
Akce je určena pro žáky 2. stupně, dále pro žáky 3., 4. a 5. tříd, kteří budou mít doprovod rodičů. Akce bude rozdělena na dvě trasy, lehčí pro mladší žáky a těžší pro 2. stupeň.

Čtete pozorně:
Kdy: 17.6. 2023 (sobota)
Trasa pro 2. stupeň:  z Kunčic přes Skalku až na Ondřejník a do Frýdlantu (cca 15km)
Trasa pro 1. stupeň: z Frýdlantu na Ondřejník a zpátky (cca 8km)
Sraz bude pro obě skupiny na vlak. nádraží Ostrava Střed v 7:15. Společně pak pojedeme vlakem, mladší žáci vystoupí ve Frýdlantu, starší až v Kunčicích. Je důležitá emailová registrace žáka. Kapacita míst pro jednotlivé skupiny je 20 dětí.  Podrobnější informace k výletu obdržíte obratem na email. V případě nepřízně počasí se akce ruší, vše dostanete emailem nejpozději den před akcí. Obě skupiny doprovází pedagogický dozor. U žáků 1. stupně je nutný doprovod rodičů.

Registrace žáků obou skupin posílejte na email pana učitele Lapčíka: jan.lapcik@zsgepiky.cz
Do emailu prosím napište jméno a příjmení dítěte, třídu, jméno a kontakt na zákonného zástupce a email pro komunikaci.

Těšíme se na vás!
pan učitel Lapčík a paní učitelka Kalužová