Vánoce, Vánoce přicházejí 2017

17. prosince 2017

V tomto adventním čase mnozí z nás hledáme inspiraci na vánoční dárky či výzdobu. Stačilo navštívit 14. 12. již tradiční jarmark. I letošní jarmark ukázal, kolik šikovných žáků chodí do naší školy a pod vedením svých učitelů dovedou ty krásné dárky vyrobit. V některých třídách pomáhali i rodiče a prarodiče. Na jarmarku bylo k vidění množství ručně vyrobené krásy, nespočet andělů, adventních věnců, betlémů, zvonečků, perníků, cukroví. Součástí jarmarku byl bohatý doprovodný program. Tančilo se, zpívaly se koledy, vypustili jsme si společně balónky s přáníčkem. Návštěvníci jarmarku si pochutnali na grilovaném párku a dalších dobrotách. Ti šťastnější vyhráli ve vánoční tombole. Unaveni, ale spokojeni a vánočně naladěni jsme se všichni večer rozešli do svých domovů. Dovolte mi, abych poděkovala všem pedagogům, vychovatelkám, asistentkám a správním zaměstnancům za přípravu jarmarku.
Vážení rodiče, přeji Vám klidné prožití Vánoc a mnoho zdraví a štěstí v novém roce 2018.
Děkuji Vám za Vaši účast a na shledanou příště. Mgr. Marcela Popalová

Vánoce, Vánoce přicházejí - fotogalerie