Vánoční jarmark 2023

12. prosince 2023

Ve čtvrtek 7.12.2023 se opět po roce otevřely brány školy pro všechny návštěvníky z řad rodičů, příbuzných i bývalých žáků školy, kteří se přišli podívat na náš tradiční vánoční jarmark. Čekali na ně nadšení žáci, kteří sami, ale také za pomoci svých učitelů i rodičů nejen při vánočních dílničkách nachystali mnoho krásných výrobků. Zároveň bylo možné si dopřát skvělé občerstvení, nejrůznější koláče, buchty, cukroví i párky v rohlíku nebo na grilu. Pro zahřátí pak na všechny čekaly vynikající punče nebo čaje. V 16 hodin začal kulturní program, který zahájilo vypouštění balónků s dopisy pro Ježíška, které si nachystali žáci z 1. - 3. ročníku a také děti z MŠ Lechowiczova. Krásné vánoční pásmo poté předvedl školní pěvecký sbor pod vedením paní učitelky Cvilinkové a Klapetkové. Vystoupení doplnili žáci básněmi, které s nimi připravila paní učitelka Ganišinová. Na závěrečnou píseň se přidali i dobrovolníci z řad pedagogů v čele s panem ředitelem. Vyvrcholením jarmarku byla vánoční tombola  s velice krásnými a hodnotnými cenami. Atmosféru jarmarku letos podtrhl i sníh, který nám zasypal celé atrium a z něhož žáci udělali výzdobu v podobě sněhuláků. Všem účastníkům, žákům, rodičům i pedagogům děkujeme za účast a již přemýšlíme, čím jarmark pro příští rok opět ozvláštníme.

Fotogalerii naleznete zde
Přehled starších článků | Autor: ZŠ GEpiky | Počet přečtení: 228x