Vánoční jarmark

9. prosince 2022

8. 12. 2022 se naše škola zcela ponořila do předvánoční nálady. Proměnila se ve vánoční trh. Čtvrtek 8.12. byl ,,den D“ se vším všudy. Úderem půl čtvrté hodiny odpolední se začalo prodávat, nakupovat rozmanité zboží, a také ochutnávat nejrůznější dobroty. Chodbami se prolínala vůně kávy, teplého punče, vanilky či skořice. Celá akce byla příležitostí pro setkání s rodiči, prarodiči, učiteli, žáky, předškoláky z MŠ. Zapojila se i ŠD. Menší děti se hlavně těšily na vypouštění balónků s přáníčky Ježíškovi. K vánoční pohodě neodmyslitelně patří i koledy, které zazpíval školní sbor a žáci 4.-6. tříd. Všechny třídy se na jarmak připravovaly již od začátku školního roku.
Nabídka byla pestrá. Žáci nabízeli vlastnoručně vyrobené ozdoby, svícny, papírové stromečky, háčkované andílky, sněhuláky, cukroví, perníčky, nejrůznější přáníčka. Všichni jsme si předvánoční odpoledne užili, za což patří velký dík Vám, milí rodiče, v neposlední řadě vedení školy i učitelům a vychovatelkám, kteří se na přípravě jarmarku podíleli. Na jarmark zavítala i paní místostarostka MOaP Alena Pataky.
Věřím, že pocit štěstí a pohody nás všechny bude provázet po celý nový rok 2023. Už teď se těšíme na další setkání na jarmarku.
Za celý kolektiv školy Mgr. Marcela Popalová

Fotogalerii naleznete zde