Loučení s létem 2019

3. října 2019

Už podzim dveře otvírá,
zbytečné je vzdorovat,
léto za sebou dveře zavírá…

Loučit se s někým nebo s něčím nebývá zrovna příjemné.

V pátek 27.9. 2019 se přišli kluci a holky z naší ZŠ i z okolních MŠ s rodiči i prarodiči rozloučit s létem. Naštěstí nikdo nebyl smutný, ale naopak. Všichni se s chutí pustili do plnění pohádkových úkolů na jednotlivých stanovištích na školním hřišti. Už z dálky na ně mávaly princezny, kterým se rozsypaly korálky do trávy, pejsek s kočičkou potřebovali pověsit prádlo. Nechyběli ani čerti, kteří chodili na chůdách, aby v čertovské kuchyni dosáhli na bonbóny. Děti pomáhaly také Karkulce sbírat květiny podle barev a dokonce houby na smaženici. Krteček má autíčko. My jsme měli koloběžky. Projet se na koloběžkách bylo také super V altánku si všichni vyrobili květinu pod vedením paní učitelky Burkové a Cvilinkové a pochutnali si na grilovaném párku od pana učitele Lapčíka. ,,Máte všechno splněné, máte kartičku plnou razítek?‘‘ volala paní učitelka Popalová a odměňovala děti malými dárky. Kartičky, které se postupně plnily razítky rozdávala paní učitelka Sýkorová a Dostalová. Pohádkové obrázky nakreslil pan učitel Hlaváč. Fotografovala paní učitelka Nikolova. Nechyběla ani kouzelná babička, která na všechno dohlížela, abychom si páteční odpoledne užili. Povedlo se! Užili jsme si !
Děkujeme za finanční příspěvek Nadačnímu fondu, za spolupráci paní Paťorkové, žákům druhého stupně. Děkujeme rodičům, kteří se přišli společně s dětmi pobavit a podpořit nás. Zase někdy na shledanou.

Loučení s létem 2019 - fotogalerie
Přehled starších článků | Autor: Mgr. Marcela Popalová a Mgr. Pavla Nikolova | Počet přečtení: 1120x