Malí baskeťáci slaví úspěch

2. května 2018

Dne 26.4.2018 se uskutečnil kvalifikační turnaj divize F Jr.NBA League v bakstebale, který je určen pro smíšené družstva žáků ZŠ z 1.stupně. A i naši žáci se ho zúčastnili. Na Hale Tatran nás čekali 3 soupeři – ZŠ Porg z Ostravy, ZŠ Na Nábřeží z Havířova a ZŠ z Frýdku Místku. Hrálo se systémem každý s každým. Naše družstvo složené z žáků 4.tříd vyhrálo všechny 3 zápasy a z 1. místa postoupilo mezi 30 nejlepších škol . Všichni malí baskeťáci si zaslouží pochvalu, protože bojovali jako lvi a jejich nasazení by jim mohl závidět jakýkoliv sportovec.

Naši školu reprezentovali: Pastrňák Vašek, Mališ Marek, Glac Lukáš, Glac Michal, Kubatý Ondra, Ulrich Filip, Řeha Matěj, Cebulová Marie, Kovařová Tereza, Blahutová Tereza a Caltíková Lucie

Děkujeme žákům za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho štěstí v dalších kolech.

fotogalerie zde:

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Martina Dostalová | Počet přečtení: 419x