Olympijský festival v Ostravě otevřel své brány a my byli u toho

4. března 2018

Brány Ostravar arény se 9. 2. 2018 oficiálně otevřely v rámci projektu Olympijský festival u příležitosti olympijských her v Pchjongčchangu 2018 a my byli u toho. Chvíli jsme si postáli v davu lidí, kteří chtěli být první u turniketů, kde byly prováděny osobní kontroly. A pak to nastalo – otevřeno - hurá do víru sportů. Viděli a mohli si vyzkoušet tradiční sporty jako je běh na lyžích, biatlon, curling, krasobruslení, lední hokej a rychlobruslení, ale mohli jsme si také vyzkoušet i netradiční ledolezectví a sněžnice nebo nasednout do závodní čtyřbobu, skeletonu a projet se na saních. Na Olympijském festivalu byli i zástupci letních sportů, např. atletika, florbal, hokejbal, korfbal, rope skipping či taekwondo. Žáci si park pořádně prošli, zasportovali, zasoutěžili a sem tam vyhráli i malé ceny.

fotogalerie zde:

Přehled starších článků | Autor: Kamil Tabášek | Počet přečtení: 440x