Vánoce, nejkrásnější svátky v roce…

13. prosince 2019

I v letošním školním roce nechyběl na naší škole již tradiční vánoční jarmark. Vše vypuklo před třetí adventní neděli 12.12. Ani letos se nic nenechalo náhodě, žáci i učitelé dlouho dopředu vše pečlivě připravovali. Ze všech koutů školy dýchala na návštěvníky jarmarku příjemná vánoční atmosféra. Jednotlivé třídy nabízely adventní věnce, přáníčka, stromečky, perníčky, cukroví, ale i náušnice, svícny a nejrůznější vánoční ozdoby. Návštěvníci si mohli odpočinout při dobrém čaji nebo ochutnat vánoční punč. Velmi dobré byly i grilované párky s hořčicí či kečupem. Vánoční jarmark obohatil i tanec žáků, koledy, které si zazpívaly děti, ale i paní učitelky. Hodně napětí a nakonec radost z výhry zažili všichni u tomboly. Jarmark se velmi povedl. Děkuji všem pedagogickým pracovníkům, správním zaměstnancům, vychovatelkám ŠD, asistentkám, žákům, kteří se na realizaci jarmarku podíleli. Děkuji rodičům, kteří náš jarmark navštívili a třeba i něco hezkého zhotovili. Celé čtvrteční odpoledne dopadlo ke spokojenosti všech, doufám, že se splní i všechna přání, která děti připevnily na balónky a společně poslaly Ježíškovi. Věřím, že se opět příští rok sejdeme a oslavíme čas Vánoc.

Vánoční jarmark - fotogalerie

Vánoční jarmark - video TV Polar