Výpis všech článků

Předškoláci ve škole 18

Zápis je už za námi a mnohé děti se do školy už teď těší. U nás ve škole děti z MŠ Varenská nebyly poprvé, tak tady byly jako ryby ve vodě. Nejprve si děti užily tělocvičnu.

Kouzelná noc 2018

Už dlouho jsme se těšili na noc ve škole. Někteří se na to připravovali opravdu důkladně. Vždyť to mělo být pro mnohé z nás poprvé, kdy jsme byli v noci bez maminky.

Rezavka 2018

Jarní krajina je skvělým obdobím pro pozorování probouzející se přírody. Proto sedmé ročníky
podnikly výpravu za poznáním přírodní rezervace Rezavka, která se vyskytuje v blízkosti řeky Odry na
území našeho města.

ZDE STUDUJÍ A PRACUJÍ DOBŘÍ ANDĚLÉ 2018

Již třetím rokem pomáháme jako dobří andělé těm, kteří pomoc potřebují.

Víčka z PET lahví pro MARUŠKU

ŽP se i letos zapojil do sběru plastových víček. V průběhu tohoto roku jsme tímto sběrem pomáhali Aničce.

Malí baskeťáci slaví úspěch

Dne 26.4.2018 se uskutečnil kvalifikační turnaj divize F Jr.NBA League v bakstebale, který je určen pro smíšené družstva žáků ZŠ z 1.stupně. A i naši žáci se ho zúčastnili.

Vítání jara 2.A

Žáci 2.A se vydali přivítat jaro. Sluníčko nás láká ven, proto jsme v rámci terénní integrované výuky v hodině prvouky pozorovali a poznávali jarní květiny. Koukněte, jak nám to při výuce slušelo.

knihovna 4.B

Knihovna 4.B Žáci 4.B třídy se dne 5.4.2018 vypravili do knihovny Jiřího Trnky, aby společně pracovali s různými knihami. Téma naší hodiny byl ,, Cesta za ukrytou tajenkou“.

Dopravní hřiště 4.B

Dopravní hřiště 4.B Dne 28.3.2018 se 4.B účastnila výuky na dopravní hřišti v Ostravě Přívoze. Žáci měli možnost získat řidičské průkazy cyklisty.

Duben – měsíc bezpečnosti

Ve středu 11. 4. se během odpoledne školní hřiště proměnilo v křižovatky, silnice a přechody pro chodce. Děti plnily úkoly s dopravní tématikou, jezdily na koloběžkách i kolech. Přidali se i rodiče a naši předškoláci.

Celkový počet článků: 844